TALKSHOW SO ŠARKANOM | Ľubomír Bachratý
40:18

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Ľubomír Bachratý

22.09.2019
Ľubomír Bachratý ako DIT a videooperátor, má na starosti monitoring všetkých kamier v reálnom čase počas natáčania. Je pravou rukou režiséra. Spolupracoval aj so svetoznámym Ridley Scottom, ktorý režíroval filmy Gladiátor či Marťan. Podľa Ľubových slov bolo natáčanie s Ridley Scottom najťažšie, ale zároveň najlepšie aké zažil.  

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.