BEST OF SAJFA ŠOU | Rytmus našiel mladšieho dvojníka na tréningu v Trnave
09:54

BEST OF SAJFA ŠOU | Rytmus našiel mladšieho dvojníka na tréningu v Trnave

24.02.2020

Rytmus u Sajfu o novom dokumente TEMPOS, ktorý rozpráva príbeh jeho 30-ročnej rapovej kariéry. V čom je základný rozdiel oproti úspešnému dokumentu "Sídliskový sen", ako Rytmus hľadal mladších dvojníkov, ako hľadal archívne zábery a prečo je v súčasnosti jednoduchšie začínať. 

TEMPOS je v kinách od 27. februára. 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.