
Film: Vládci vesmíru - 40 %
Mám hodně rád (první) Bayovy "Transformers", mám docela rád hraného "G.I. Joea" a starého "Flashe Gordona", ale tohle mě zcela minulo. Obávám se, že to je jen pro velmi malé děti a pro extrémní fanoušky starého animovaného TV seriálu. Od třetiny je to nudnější a nudnější, a dvouapůlhodinová délka je vražedná. (Ilča 30 %)
Podcast Fukocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.