Igor Matovič je najsilenjší politik na Slovensku, PS/Spolu chýbalo 926 hlasov, Smer ide do opozície
10:21
Podcast: Freshnews

Igor Matovič je najsilenjší politik na Slovensku, PS/Spolu chýbalo 926 hlasov, Smer ide do opozície

01.03.2020
V špeciálnom povolebnom diely Freshnews podcastu sa Denisa o výsledku a celkovom priebehu parlamentných volieb rozprávala s Viktorom Knišom, ktorý ich spolu s ďalšími kolegami z Refresheru sledoval od začiatku, až do konca.

Podcast Freshnews je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.