Nenechaj sa pred voľbami oklamať. Dezinformácie a hoaxy šíria aj politici
16:57
Podcast: Freshnews

Nenechaj sa pred voľbami oklamať. Dezinformácie a hoaxy šíria aj politici

20.02.2020

V najnovšom diely Freshnews podcastu Denisa vyspovedala Tinu Hamárovú. Tá robila na Refresheri rozhovor s Victorom Breinerom, prevádzkovateľom portálu Infosecurity.sk. Zameriava na odhaľovanie dezinformačného obsahu a ľudí, ktorí ho šíria na slovenskom internete.

Ak ťa zaujíma viac noviniek z posledných dní, určite si pozri najnovší diel Freshnews na Youtube.

Podcast Freshnews je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.