Predsezónne testy sú minulosťou, zatienil ich šok spôsobený Audi (S03E11)
09:52
Podcast: Formula-E.sk

Predsezónne testy sú minulosťou, zatienil ich šok spôsobený Audi (S03E11)

01.12.2020

Oficiálne predsezónne testy sú minulosťou. Tri intenzívne dni vo Valencii čo to odhalili, ale väčšina vecí zostala zahmlená.

Okruh Ricarda Torma nie je pre Formulu E relevantný, pretože mestské trate majú úplne inú charakteristiku. Čo to sme sa však dozvedeli. Niektoré tímy prekvapili milo, iné nemilo.

Najväčšou témou týchto dní vo Formule E je nečakaný odchod Audi po skončení nadchádzajúcej sezóny. Registrovali sme isté náznaky, že niektorý z konštruktérov premýšľa o odchode, ale aj tak bola táto správa prekvapujúca. Pochopiteľne, okamžite rozprúdila vlnu reakcií a tipov na to, kto by mohol nemeckú značku nahradiť.

V našom podcaste hovoríme aj o budúcnosti Daniela Abta, ktorý sa okrem iného neslávne preslávil počas virtuálnych pretekov. Vrátime sa aj k nehode Romaina Grosjeana v F1 a priestor dostáva aj Extreme E, kam má namierené 58-ročný Carlos Sainz starší.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.