Extreme E nebude len o Hamiltonovi či Rosbergovi, hviezdnych mien pribúda (S03E14)
07:39
Podcast: Formula-E.sk

Extreme E nebude len o Hamiltonovi či Rosbergovi, hviezdnych mien pribúda (S03E14)

17.12.2020

Po včerajšej epizóde venovanej Formule E sa dnešný podcast zaoberá výhradne projektom Extreme E, ktorý odštartuje v marci.

Takmer všetky stajne predstavili svojich jazdcov i lakovanie. Čakáme na posledné mená. Už teraz je ale zrejmé, že premiérový ročník nového šampionátu prinesie hviezdne mená.

Posledné dni priniesli vstup legendárnej španielskej automobilovej značky, ktorá chce nadviazať na úspechy z minulého tisícročia.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.