Audi a BMW opúšťajú Formulu E, kto ich nahradí? (S03E12)
09:10
Podcast: Formula-E.sk

Audi a BMW opúšťajú Formulu E, kto ich nahradí? (S03E12)

06.12.2020

Formula E zažíva v týchto dňoch asi najturbulentnejšie obdobie od svojho vzniku v roku 2014. Audi a BMW ohlásili budúci odchod zo série, čo vyvolalo viaceré otázky. Práve o tom je nás najnovší podcast.

Audi a BMW po aktuálnej edícii zredukujú účasť nemeckých konštruktérov na polovicu. Zatiaľ nevieme, kto ich nahradí. O niečom sa však už v kuloároch hovorí. Otázne je, čo bude s pilotmi odchádzajúcich stajní a takisto, s kým sa spojí Andretti po odchode BMW.

Stále nepoznáme kompletný štartový rošt novej sezóny, keďže Dragon ako jediný tím predstavil zatiaľ iba jedného jazdca. Definitíva padne v najbližších dňoch. Formula E okrem toho rieši preteky ďalšej sezóny, ktoré stále ohrozuje pandémia koronavírusu.

Šéf tímu Mercedes vo Formule E tvrdí, že elektrický kolotoč dospel do takej fázy, v ktorej si vie predstaviť tok prestupov medzi F1 a Formulou E, a naopak. V najnovšom podcaste sa venujeme aj novinkám pripravovaného projektu Extreme E.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.