Ako bude vyzerať upravený kalendár Formuly E? (S04E03)
07:48
Podcast: Formula-E.sk

Ako bude vyzerať upravený kalendár Formuly E? (S04E03)

26.01.2021

Najnovší podcast je venovaný aktualitám z Formuly E a Extreme E. Oba šampionáty čakajú na blížiaci sa štart sezóny.

Do štartu siedmej sezóny Formuly E zostáva približne mesiac a niektoré veci stále nie sú jasné. Vedenie šampionátu rieši náročný problém – podobu nákladového stropu, okolo ktorého vládne menší chaos.

Spoznali sme potenciálnu podobu upraveného kalendára, ktorý počíta s viacerými zaujímavými zmenami.

Extreme E hlási mimoriadne výraznú posilu. Za volantom nového tímu JBXE uvidíme bývalého majstra sveta F1 Jensona Buttona.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.