Veselé Vianoce alebo ako korona predlžuje čakanie na začiatok sezóny (S03E15)
09:29
Podcast: Formula-E.sk

Veselé Vianoce alebo ako korona predlžuje čakanie na začiatok sezóny (S03E15)

24.12.2020

Vianočný podcast mal byť venovaný začiatku sezóny, ktorá mala naplno vypuknúť v januári v čílskom Santiagu.

Očakávali sme, že do štartu novej sezóny bude zostávať len necelý mesiac, všetko je však inak. COVID-19 sa postaral o minimálne mesačný odklad. Vyzerá to na koniec februára, ale ani to nemusí byť pravda.

V podcaste hovorime aj o majstrovskej trofeji za uplynulú sezónu, ktorú si prevzal šampión António Félix da Costa, a urobil to dosť netradične. Vyjadril sa aj k svojim ambíciám počas siedmej sezóny.

Priblížime vám situáciu Pascala Wehrleina. Bývalý pilot F1 sa po pôsobení v Mahindre teší na premiéru vo farbách Porsche. V krátkosti sa vrátime k odchodom Audi a BMW zo šampionátu. Nazrieme do zákulisia pozmeneného tímu Venturi. Formula E by sa mohla onedlho predstaviť v Japonsku, ktoré takisto dostáva priestor.

A v závere sa už tradične povenujeme kolektívnym testom Extreme E, na ktorých sa zúčastnil aj pilot F1 Carlos Sainz.

Podcast Formula-E.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.