Fair Play s Jurajom Rosom: Kedy ľudí nahradia stroje?
19:58

Fair Play s Jurajom Rosom: Kedy ľudí nahradia stroje?

17.08.2018
Umelá inteligencia môže byť v mnohých ohľadoch lepšia ako človek. V relácii Fair Play s Michalom Kovačičom to povedal Juraj Rosa, ktorý pracuje na vývoji umelej inteligencie. Rosa spolu so svojim bratom vyvinuli aplikáciu, vďaka ktorej vedia napríklad rozpoznávať diamanty lepšie ako odborníci. „Dokážeme rozpoznávať niektoré parametre alebo kvalitatívne parametre z obyčajnej fotografie,“ hovorí Rosa. V relácii sa dozviete aj to, prečo môže umelá inteligencia znamenať ohrozenie ľudstva.

Podcast Fair Play Michala Kovačiča|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť, Politika
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.