Pčolinská zo Sme rodina: Kollár nechce byť vo vláde. Na ministra vnútra máme Krajniaka
25:28

Pčolinská zo Sme rodina: Kollár nechce byť vo vláde. Na ministra vnútra máme Krajniaka

30.01.2020
Hoci sa na verejnosť už pred niekoľkými rokmi dostali fotografie Borisa Kollára v spoločnosti mafiánov, jeho hnutie Sme rodina by chcelo v možnej novej vláde obsadiť post ministra vnútra alebo obrany.   „Keď sa s niekym stretávate a neviete o ňom relevantné informácie, ktoré by boli toxické, a potom sa v horizonte 10-20 rokov ukáže, že ten človek páchal trestnú činnosť, neznamená to, že aj vy musíte byť v kategórii mafián,” hovorí v novom vydaní relácie Fair Play Michala Kovačiča poslankyňa Sme rodina Adriana Pčolinská.  

Podcast Fair Play Michala Kovačiča|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť, Politika
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.