Hudobník Vladimír Sendrei: Rómom sa za socializmu žilo lepšie
17:53

Hudobník Vladimír Sendrei: Rómom sa za socializmu žilo lepšie

16.10.2019
Dnes je ako hudobník jedným z najznámejších reprezentantov Rómov nielen na Slovensku. Jeho prácu si všimol aj Hollywood. Napriek tomu ale tvrdí, že za socializmu sa Rómom žilo lepšie. „Hlavne tým, ktorí chceli pracovať. Boli sme súdržnejší, mali sme na všetko čas, boli sme pokojnejší v živote." Hosťom relácie Fair Play Michala Kovačiča bol Vladimír Sendrei.

Podcast Fair Play Michala Kovačiča|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť, Politika
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.