Čakáte na najväčší predvolebný prieskum? K ľuďom sa dostane pár hodín pred voľbami
13:18

Čakáte na najväčší predvolebný prieskum? K ľuďom sa dostane pár hodín pred voľbami

20.01.2020
Viac ako 40 000 eur od viac ako 9200 ľudí. Aj tak vyzerá odpoveď občanov, ktorí sa poskladali na najrozsiahlejší predvolebný prieskum v čase, keď to vyzeralo, že vládni poslanci presadia 50-dňové moratórium.   A nakoniec nebude jeden prieskum, ale rovno dva. Nielen to, kedy a kto ho dostane, prezradila Zuzana Suchová z iniciatívy 50 dní v najnovšom Fair Play Michala Kovačiča.

Podcast Fair Play Michala Kovačiča|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť, Politika
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.