#43 Zo zákulisia vydávania: Svet knižných obálok
57:04

#43 Zo zákulisia vydávania: Svet knižných obálok

28.08.2021

V poradí tretej epizóde našej mini série Zo zákulisia vydávania sa budeme s Erikom venovať obálkam. Prečo vydavateľstvá niekedy kúpia práva na originálnu obálku a niekedy vytvoria svoju vlastnú? A koľko vlastne stoja také práva na obálku? Budeme sa baviť aj o tom, aké elementy na obálke na našom malom slovenskom knižnom trhu nefungujú a kniha by sa možno až tak dobre nepredávala. Pretože o tom to všetko je. Vydavateľstvá v prvom rade tvoria obálky, ktoré majú čitateľov zaujať a nie, ktoré sa nutne páčia im. V poslednej tretine sa dostaneme aj k otázkam našich poslucháčov, ktoré nám poslali na instagrame. 

Veríme, že sa epizóda bude páčiť a zapnete si nás aj o týždeň! :) 

Podcast: @dvehejterkypozaruke |  Mara: @kniznenebo |  Sima: @zaknihovana.sk | Erik: @erik_fazekas

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.