#20.5 Fuck, marry, kill - aký osud čaká knižných hrdinov
22:43

#20.5 Fuck, marry, kill - aký osud čaká knižných hrdinov

16.12.2020

V dnešnej mini epizóde podcastu Dve hejterky po záruke sa s naším hosťom Adi z @caroknih budeme baviť, o tom, ktoré postavy by sme zobrali do postele, ktoré by sme si vzali a ktoré by sme zabili. Veľká vďaka patrí vám, naším sledovateľom a poslucháčom, ktorí ste nám tieto trojice postáv napísali do komentárov pod fotku na našom instagrame @dvehejterkypozaruke. Veríme, že sa budete baviť, aj keď je to rozhodne pikantnejšia časť. Ako vždy, sledovať nás môžete aj na @kniznenebo a @zaknihovana.sk

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.