#50 Knižné adaptácie vo filmovom svete
01:10:41

#50 Knižné adaptácie vo filmovom svete

23.10.2021

V dnešnej epizóde knižného podcastu Dve hejterky po záruke vám predstavíme naše najlepšie a najhoršie knižné adaptácie, aké sme doteraz videli. Okrem toho sa však budeme baviť aj o adaptáciách, do ktorých sa chceme ešte len pustiť a ktoré nás ešte čakajú. Popritom sa trochu rozptýlime fotkami Logana Lermana, lebo však prečo nie? 

Ak chcete vedieť, aké knižné adaptácie nás ešte len čakajú, určite počúvajte do konca. 

Veríme, že sa epizóda bude páčiť. 

Podcast: @dvehejterkypozaruke |  Mara: @kniznenebo |  Sima: @simaisbooked | Hejterský knižný klub: discord

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.