#31 Život slovenského autora s Kristínou Ježovičovou
51:24

#31 Život slovenského autora s Kristínou Ježovičovou

27.03.2021

Do našej poslednej marcovej epizóde podcastu Dve hejterky po záruke sme si zavolali slovenskú spisovateľku Kristínu Ježovičovú, ktorá má na svojom konte už niekoľko vydaných kníh, jednak pre ženy ako aj pre mládež. Rozprávali sme sa o jej najnovšej knihe Vydrž to so mnou, ktorá nás obe bavila, o tom, ako vznikol názov Nevyslovené a aké je to pre autora na Slovensku. 

Kristínu môžete sledovať na jej instagrame @kristinajezovicova a jej knihy pre mládež, Nevyslovené a Vydrž to so mnou, nájdete v kníhkupectvách alebo eshope albatrosmedia.sk

Ak tak ešte nerobíte, budeme rady, ak nás budeme sledovať na instagrame @dvehejterkypozaruke. Maru tiež nájdete ako @kniznenebo a Simu ako @zaknihovana.sk.

Počujeme sa o týždeň! 

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.