#32 Vedeli ste, že... alebo šokujúce fakty zo sveta kníh
35:22

#32 Vedeli ste, že... alebo šokujúce fakty zo sveta kníh

03.04.2021

Vítame vás pri prvej aprílovej epizóde a keďže marec bol plný rozhovorov a informácií, rozhodli sme sa, že začneme pohodovou časťou, kde vám predstavíme niekoľko zaujímavých faktov zo sveta kníh a autorov. Je to kratšia epizóda, kde sa obe len tak rozprávame a zabávame. Veríme, že vám spríjemní Veľkonočné sviatky a že si nás pustíte robení zemiakového šaláta alebo pri pečení nejakého dobrého koláča a zároveň že sa dozviete niečo nové. 

Ako obyčajne, nájdete nás na instagrame @dvehejterkypozaruke, no po novom nás nájdete aj na PATREONE, kde by sme chceli pridávať čitateľské vlogy, ankety či dokonca epizódy v miernom predstihu. Sledovať nás tam môžete úplne zadarmo. 

Maru však nájdete na instagrame ako @kniznenebo a Simu ako @zaknihovana.sk

Počujeme sa o týždeň! 

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.