#21.5 Prekladateľky odpovedajú na vaše otázky
27:36

#21.5 Prekladateľky odpovedajú na vaše otázky

23.12.2020

V poslednej špeciálnej krátkej epizóde podcastu Dve hejterky po záruke sa s hosťami Ivanou Cingelovou (@iva.luu) a Kristínou Poloncovou (@kikapoloncova) venujeme vašim otázkam, ktoré nestihli zodpovedať v hlavnej časti. Dozviete sa ich najväčší prekladateľský oriešok, čo si myslia o preklade Harry Pottera v češtine a ako sa motivujú pri prekladaní niečoho, čo ich nebaví. Určite nás sledujte na instagrame @dvehejterkypozaruke, kde sa môžete zapájať do našich epizód, alebo na našich osobných bookstagramoch @kniznenebo a @zaknihovana.sk.

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.