#9 Séria Šéf môjho šéfa alebo rezňom zdar!
53:16

#9 Séria Šéf môjho šéfa alebo rezňom zdar!

27.09.2020
V novej časti podcastu Dve hejterky po záruke vám Sima a Mara predstavia sériu Šéf môjho šéfa od slovenskej autorky Michaely Zamari. Vopred varujeme, že podcast bude so spoilermi. Poukážeme na častú toxicitu vzťahov a až otravnú masculinitu hlavného hrdinu, predstavíme vám autorkin svojský štýl písania a lá nahádžem do vety náhodné slová a všetko premením na metaforu. Môžete sa aj tešiť na výber citátov a náš komentár k nim. Sledujte nás na našom instagrame @dvehejterkypozaruke, kde zdieľame informácie zo zákulisia a o nových epizódach, alebo na našich osobných účtov @kniznenebo a @zaknihovana.sk

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.