#26 BEZ SPOILEROV : Aké pocity v nás vyvolala Maasová a jej Rod zeme a krvi?
51:40

#26 BEZ SPOILEROV : Aké pocity v nás vyvolala Maasová a jej Rod zeme a krvi?

20.02.2021

V dnešnej časti podcastu Dve hejterky po záruke vám prinášame novú rubriku - BEZ SPOILEROV - ide o rubriku, kde sa budeme venovať "recenziám" alebo skôr našim pocitom po dočítaní nejakej populárnej knihy a, samozrejme, bez spoilerov.

Na zúbok sme sa ako prvej pozreli knihy Rod zeme a krvi od S. J. Maasovej z jej novej série Mesto Luny. Sima má Maasovú načítanú, Mara nie, aký bol teda výsledok? Komu sa kniha páčila a komu nie? Budeme sa baviť o deji, o postavách, čo má Miley Cyrus spoločné s touto knihou a, samozrejme, nebola by to recenzia so Simou a Marou, aby nám v polovici nepreskočilo a neskončili sme pri random hlúpostiach v záchvate smiechu. 

Ak by ste chceli ale spoiler verziu našich dojmov a pocitov, budeme s vami zdieľať aj naše čitateľské vlogy, takže šup šup na náš instagram @dvehejterkypozaruke, aby ste ich nezmeškali. A keď už tam budete, môžete nás sledovať aj na @kniznenebo a @zaknihovana.sk

Keby ste nám chceli navrhnúť ďalšie populárne knihy do recenzií, môžete nám napísať na email: dvehejterkypodcast@gmail.com

Počujeme sa o týždeň!

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.