#10 Čo si myslíme o slovenských autoroch?
52:00

#10 Čo si myslíme o slovenských autoroch?

04.10.2020

V dnešnej epizóde podcastu Dve hejterky po záruke, vám povieme niečo o našom vzťahu k slovenským autorom, či ich čítame alebo nie a dozviete sa aj to, akých slovenských autorov by sme vám odporučili čítať. Veríme, že sa vám epizóda bude páčiť a ak máte obľúbeného slovenského autora, ktorého sme v podcaste nespomenuli, neváhajte nám o ňom napísať na náš instagram @dvehejterkypozaruke. Určite si vypočujte epizódu celú, pretože vás na konci čaká vtipná časť. Nájdete nás aj na našich osobných instáčoch a to @kniznenebo a @zaknihovana.sk

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.