#11 Davová psychóza menom Humbook a iné knižné festivaly
01:03:46

#11 Davová psychóza menom Humbook a iné knižné festivaly

10.10.2020

Vitajte už pri jedenástej časti podcastu Dve hejterky po záruke, kde sa budeme rozprávať o knižných festivaloch. Na niektorých sme boli a vieme vám dať bližšie info, na niektorých sme neboli, no stále stoja za spomenutie. Dozviete sa, prečo možno nechodíme na Bibliotéku, aké bolo byť ambasádorkami pre český young adult festival Humbook a či by sme si to zopakovali, no dozviete sa niečo viac aj o mláďatku Cooboo tour, ktoré vzniklo tento rok. Samozrejme, tak ako v predchádzajúcej časti o slovenských autoroch, aj v dnešnej časti začujete názory niektorých z vás a budete môcť počuť aj Pána Erika. Budeme radi, ak nás budete sledovať na oficiálnom instagrame @dvehejterkypozaruke alebo na našich osobných @kniznenebo a @zaknihovana.sk a dáte nám vedieť, čo si o časti myslíte.

//

Knihy spomenuté v tejto časti: 

  • From Blood and Ash - J. L. Armentrout
  • Fragile Longing  - Cora Reilly

//

Určite si prečítajte, čo k Humbooku povedala Dany z @danysbooks na svojom blogu Cestujem s knihou: Prečo sa neprihlásiť na Humbook.

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.