#20 Bookstagramové tipy a triky s Aďkou @caroknih
59:41

#20 Bookstagramové tipy a triky s Aďkou @caroknih

12.12.2020

V dnešnej epizóde podcastu Dve hejterky po záruke sme si prizvali bookstagramerku Aďku, ktorú môžete poznať aj ako @caroknih. Rozprávali sme sa s ňou o jej bookstagramových začiatkoch, ako sa jej fotografia vyvíjala a čo alebo koho obetovala, aby jej fotky vyzerali tak dobre, ako vyzerajú. Podelí sa s nami o nejaké tipy a triky, ktoré môžete využiť aj vy a bavíme sa aj o vybavení, ak by ste chceli v bookstagrame vyjsť na vyšší level. Verím, že si užijete Aďkin príjemný hlas a že ju budete počúvať aj v stredu v špeciálnej epizóde. Ako vždy nás môžete sledovať na IG @dvehejterkypozaruke či na našich osobných bookstagramoch @kniznenebo a @zaknihovana.sk

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.