#30 Zo zákulisia Cooboo s Evou Piarovou
54:18

#30 Zo zákulisia Cooboo s Evou Piarovou

20.03.2021

Našim v poradí tretím hosťom v podcaste Dve hejterky po záruke je editorka Cooboo Eva Piarová. Spolu sa porozprávame o tom, čo práve číta, aká je jej práca editorky, na akých knihách spolupracovala, no porozprávame sa aj o vzrušujúcich novinkách, ktoré nás od vydavateľstva čakajú. Povieme si taktiež niečo o portáli Multiverzum, ktorý Eva pomohla založiť, a aká je jej terajšia funkcia na tomto projekte. Určite nás počúvajte, pretože sa dozviete, o akej peckovej knihe nám Eva nič nechcela povedať a akú knihu sme my ako čitatelia zabili, pretože sme si ju nekúpili. 

Evu nájdete na facebooku alebo aj na instagrame @eva.piarova a keď už budete pri tom, môžete sledovať aj @cooboo.sk, kde sa novinky vždy dozviete ako prví. 

Samozrejme, ak ste tak ešte neurobili, sledovať môžete aj náš instagram @dvehejterkypozaruke, kde to momentálne trochu zíva prázdnotou, no my sa polepšíme. 

Nakoniec, pridávame aj naše osobné instagramy, keby ste chceli nahliadnuť do našich knižných svetov: Maru nájdete na @kniznenebo a Simu na @zaknihovana.sk.

Počujeme sa o týždeň! 

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.