#12 NOPE tag
01:01:37

#12 NOPE tag

17.10.2020

V dnešnej epizóde podcastu Dve hejterky po záruke sa budeme venovať tagu. Povieme vám, ktoré postavy pre nás boli jasným nie, ktoré série neplánujeme pokračovať a aj to, o ktorých knihách si myslíme, že by nemali existovať. Vaše návrhy do otázok nám môžete poslať do správ na našom instagrame @dvehejterkypozaruke. Rovnako nás môžete nájsť aj na našich osobných účtoch @kniznenebo a @zaknihovana.sk. Veríme, že sa vám epizóda bude páčiť a dáte nám vedieť. 

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.