#29 Ťažký život externého redaktora
51:05

#29 Ťažký život externého redaktora

13.03.2021

Podcast Dve hejterky po záruke prichádza s druhým hosťom vrámci Marec mesiac knihy: tentorkát sme si k sebe zavolali externú redaktorku pre Slovart, Maťu Urbanovú, ktorá nám porozpráva o tom, čo vyštudovala, ako sa k práci dostala a čo sa jej na nej páči. Maťu môžete sledovať aj na instagrame ako lili.darknight alebo na jej blogu Book addict's kingdom

Budeme rady, keď budete sledovať aj náš podcast na @dvehejterkypozaruke.

Ak by ste chceli niečo zo zákulisia nášho života, dozvedieť sa o tom, kedy Mara bude moderovať ďalší kvíz alebo čo Sima práve číta, sledujte aj naše bookstagramy @kniznenebo a @zaknihovana.sk.

Počujeme sa o týždeň. :)


Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.