#25 Valentínsky špeciál: vytvorme si knižného frajera
38:16

#25 Valentínsky špeciál: vytvorme si knižného frajera

13.02.2021

V najnovšej epizóde podcastu Dve hejterky po záruke vám predstavíme dva interaktívne príbehy, ktoré sme si jedna pre druhú pripravili. Je to naša prvá špeciálna Valentínska epizóda a cez tieto príbehy sme mali konečne prežiť aj my svoj happy end... ale ako to naozaj skončí? Dostaneme happy end alebo budeme sklamané? Na to si musíte vypočuť epizódu. Ak chcete byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o tom, aké epizódy plánujeme či sa chcete zapájať do ankiet, ktoré sem tam robíme, sledujte nás na instagrame @dvehejterkypozaruke

Ak by ste chceli nahliadnuť do našich životov, sledujte Maru na @kniznenebo alebo Simu na @zaknihova.sk

V prípade, že by ste nám chceli poslať email môžete tak spraviť na: dvehejterkypodcast@gmail.com

Tešíme sa na vás opäť o týždeň! 

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.