#38 BEZ SPOILEROV: Azaelov pád alebo ako končíme s Venupressom (už naozaj)
58:20

#38 BEZ SPOILEROV: Azaelov pád alebo ako končíme s Venupressom (už naozaj)

24.07.2021

V najšovšej časti podcastu Dve hejterky po záruke sa môžete pridať k našej diskusii knihy Azaelov pád od pätice autoriek. Je to čerstvá novinka z vydavateľstva Venupress, ktorá pôvodne vznikla ako autorská štafeta, čo nás veľmi zaujalo a boli sme zvedavé, ako nápad dopadol. V našej diskusii sa dozviete, ako na nás vplývali postavy, čo sa nám páčilo (alebo skôr nepáčilo) na deji a ku koncu Sima očividne prejde aj do bitch módu a dopadne to všelijako. Naša "recenzia" je bez spoilerov, väčšinu informácií, ktoré spomíname, nájdete v anotácii alebo sú bez kontextu, že neviete, o čo presne ide. 

Ak ste knihu čítali, budeme rady, keď nám napíšete váš názor.

Podcast: @dvehejterkypozaruke |  Mara: @kniznenebo |  Sima @zaknihovana.sk

Počujeme sa o týždeň! 

Podcast Dve hejterky po záruke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.