Dve baby a očkovanie
35:22

Dve baby a očkovanie

20.12.2019
Simona s Kristínou sa v najnovšej epizóde ich spoločného podcastu rozprávajú o očkovaní. Dá sa považovať za kontroverznú tému? Aké sú najčastejšie argumenty jeho odporcov a čo na to dve baby? Pokiaľ ich chcete kontaktovať, najlepšie tak urobíte prostredníctvom instagramu: @sima_chrumka a @k.r.s.t.n.a

Podcast Dve baby aj o vede je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.