Dve baby o všetkom, čo si želali vedieť predtým, ako začali študovať vedu, ale nikto im to nepovedal
26:57

Dve baby o všetkom, čo si želali vedieť predtým, ako začali študovať vedu, ale nikto im to nepovedal

12.01.2021

Simona s Kristínou posielajú túto epizódu späť v čase svojím mladším ja. Vy ju môžete poslať niekomu, kto sa chystá študovať vedecký odbor alebo niekomu, kto sa na začiatkoch svojho štúdia stále hľadá. Baby môžete kontaktovať prostredníctvom instagramu: @dvebabyajovede

Podcast Dve baby aj o vede je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.