Dve baby o Brexite
21:10

Dve baby o Brexite

18.10.2019

V šiestej epizóde sa Simona s Kristínou rozprávajú o Brexite. Žiadne strachy, geopolitiku prenechávajú reportérom zahraničného spravodajstva. Dve baby sa namiesto toho sústreďujú na osobné skúsenosti, nakoľko obe študujú vo Veľkej Británii. Rozoberajú, ako referendum z roku 2016 ovplyvnilo ich akademické smerovanie aj samotnú univerzitu. Pokiaľ vás téma zaujala alebo by ste si radi vypočuli ich názor na niečo iné, obe ich môžete kontaktovať prostredníctvom Instagramu, kde ich nájdete ako: @sima_chrumka a @k.r.s.t.n.a  

Podcast Dve baby aj o vede je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.