Dve baby o videohrách (prvýkrát s hosťom)
37:28

Dve baby o videohrách (prvýkrát s hosťom)

31.12.2019

Simona s Kristínou sa v trinástej epizóde rozprávajú o video hrách, ich vplyve na kognitívny rozvoj a možnej závisloti od hrania. Tentokrát na tému nebudú samé. Pozvanie prijal ich prvý hosť. Pokiaľ chcete babám zanechať spätnú väzbu, najlepšie tak urobíte prostredníctvom instagramu, kde ich nájdete ako: @sima_chrumka a @k.r.s.t.n.a.

Podcast Dve baby aj o vede je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.