Dve baby o tom, čo bolo skôr: sliepka alebo vajce?
25:43

Dve baby o tom, čo bolo skôr: sliepka alebo vajce?

31.05.2020

Otázka, ktorá vás už viac nemusí budiť zo sna. Každý biológ rád potvrdí, že práve vajíčko vedie prvenstvo. Viete však o tom, aká je jeho minulosť a čo ho čaká v budúcnosti? Dve baby rozoberajú vajíčka každého druhu. Tie bez škrupiny, s pevným obalom aj tie, ktoré sa oplodňujú v skúmavke. Pokiaľ chcete baby kontaktovať, najlepšie tak urobíte prostredníctvo instagramu: sima_chrumka a @k.r.s.t.n.a

Podcast Dve baby aj o vede je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.