Dve baby o nevedomosti Zaca Efrona a iných pseudovedcoch
32:38

Dve baby o nevedomosti Zaca Efrona a iných pseudovedcoch

09.09.2020

Čo vám povie Zac Efron, keď mu ukážete chemický vzorec vody? Že je to vodík. Dve baby sa tentokrát rozprávajú nie len o Zacovi, ale aj o iných vplyvných ľuďoch, ktorí s faktami narábajú veľmi nešikovne. Nevedomosť sa dá odpustiť hollywoodskym hviezdam, ale čo taký americký prezident Donald Trump alebo česká molekulárna biologička Soňa Peková? Dve baby sa zamýšľajú nad potrebou vedeckých komunikátorov v seriálových produkciách aj televíznych štáboch. Ak ich chcete kontaktovať, najlepšie tak urobíte prostredníctvom instagramu, kde ich nájdete ako: @sima_chrumka a @k.r.s.t.n.a

Podcast Dve baby aj o vede je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.