Dve baby o tom, či človek pochádza z morských panien
26:15

Dve baby o tom, či človek pochádza z morských panien

03.10.2020

V 30. rokoch minulého storočia vznikla teória, ktorá pojednáva o možnosti, že sa ľudoopy, ako súčasť svojej vlastne evolučnej trajektórie, vrátili do vody. Má tomu nadsvedčovať viacero znakov od úschovy podkožného tuku, straty ochlpenia až po to, že vieme zadržiavať dych. Teória bola už viackrát vyvrátená, no stále odmieta úplne odoznieť. Simona s Kristínou o tom, keď chceš strašne niečomu veriť, ale fakty idú proti tebe. Ak chcete baby kontaktovať, najlepšie tak urobíte prostredníctvom instagramu @dvebabyajovede

Podcast Dve baby aj o vede je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.