Dvacet minut Radiožurnálu

Dvacet minut Radiožurnálu

Autorský rozhovor jeden na jednoho s aktéry klíčových událostí veřejného dění.

Podcast Dvacet minut Radiožurnálu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (70 epizód)

20:18
  
pred týždňom

Hostem je Michal Šalomoun, kandidáta na post ministra pro legislativu (za

Piráty), Jsou mimořádná opatření, která vyhlašuje vláda kvůli covidu, dostatečně právně odůvodněná? Proč je Nejvyšší správní soud zavalen stížnostmi na tato opatření? Jak by možnosti soudního přezkumu vyhlašovaných restrikcí změnilo vyhlášení nouzového stavu? Moderuje Vladimír Kroc.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.