X21 Bol Paul Pierce zaslúžený MVP Finále v roku 2008?
55:25
Podcast: Druhá Lajna

X21 Bol Paul Pierce zaslúžený MVP Finále v roku 2008?

28.08.2021

V 21. časti "Bolo to dávno", Dosty a Ľuboš prebrali finále nba z roku 2008, kde si zmerali silu legendárne celky Los Angeles Lakers a Boston Celtics, z ktorého vzišiel víťazne tím z Bostonu. V podcaste sa dozviete čo chýbalo Lakers aby zdolali Boston Celtics, čo boli výhody jednotlivých tímov a analýzu každého zápasu v sérii, či jednotlivých ikonických momentov tejto série.


--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.