-45- Postrážia si Suns náskok v sérií a dostanú sa do finále NBA po 28 rokoch?
50:19
Podcast: Druhá Lajna

-45- Postrážia si Suns náskok v sérií a dostanú sa do finále NBA po 28 rokoch?

29.06.2021

V dnešnom podcaste sme sa hlbšie pozreli na nového trénera na lavičke Portlandu Trail Blazers, ktorým sa stal Chauncey Billups. Takisto sa zmenil tréner v Dallase, Indiane a Bostone. Ako pokračujú finále v oboch konferenciách? Sú obe série rozhodnuté?

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.