2. Je jednoduché někoho obvinit, ale jaké je to být obviněným? 2/2
01:07:57
Podcast: Druhá Lajna

2. Je jednoduché někoho obvinit, ale jaké je to být obviněným? 2/2

18.03.2021

Jste zvědaví, zda má Robin jiné talismany, než trenýrky před zápasem? Jaké další vtipné historky má v rukávu Honza a také, co vlastně pro kluky pojem „basketbal“ znamená? ANO!? Skvěle! Dejme si něco dobrého, udělejme si pohodlí a pojďme si společně poslechnout 2. části epizody plné emocí!

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.