-37- Ako budú vyzerať playoff osmičky v konferenciách a kto odíde po sezóne s cenou MVP?
55:59
Podcast: Druhá Lajna

-37- Ako budú vyzerať playoff osmičky v konferenciách a kto odíde po sezóne s cenou MVP?

18.05.2021

V podcaste sme predpovedali výsledky zápasov play in turnaja medzi Grizzlies a Spurs, Warriors a Lakers, Pacers a Hornets a v neposlednom rade Wizards a Celtics. V druhej polovici sme prvýkrát v histórií rozdávali ceny po ukončení základnej zostave. Kto získal cenu najužitočnejšieho hráča podľa Druhej Lajny?

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.