#12 Lukáš Palyza. "V Nymburku sa dlhodobo spoliehajú aj na charakter a inteligenciu hráčov.."
01:57:12
Podcast: Druhá Lajna

#12 Lukáš Palyza. "V Nymburku sa dlhodobo spoliehajú aj na charakter a inteligenciu hráčov.."

07.02.2021

S Lukášom sme sa rozprávali o jeho začiatkoch v tíme NH Ostrava, o jeho presune do Nymburku, o období v Nemeckej a Poľskej lige. Prebrali sme aj návrat do českej ligy, či už do Olomoucka alebo do Dečína. Nakoniec sme rozobrali aktuálne pôsobisko, ktorým je opäť Nymburk a zážitok z majstrovstiev sveta v roku 2019.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.