#16 Peter Sedmák. "Keď máš ponuku ísť hrať basket vonku, treba to vyskúšať..."
01:34:31
Podcast: Druhá Lajna

#16 Peter Sedmák. "Keď máš ponuku ísť hrať basket vonku, treba to vyskúšať..."

28.03.2021

S Peťom sme sa rozprávali o jeho neskorých basketbalových začiatkoch vo Svite. Prebrali sme skúsenosť so slovenskou ligou práve vo Svite, Interi Bratislava, Handlovej či Košiciach. Dostal som odpoveď na otázky ohľadom jeho pôsobenia v Srbsku, Bulharsku, či v Spojených Arabských Emirátov. Peťo aktuálne oblieka dres Královských Sokolov v Hradci Králové a predtým vystriedal v Čechách dres Brna, Nového Jičína, USK Praha alebo Dečínu

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.