x2 Aké boli najdôležitejšie momenty v kariére Kevina Garnetta, Tima Duncana a Chrisa Bosha?
59:45
Podcast: Druhá Lajna

x2 Aké boli najdôležitejšie momenty v kariére Kevina Garnetta, Tima Duncana a Chrisa Bosha?

20.03.2021

Táto časť bola venovaná legendárnym kariéram troch “power forwardov”. Kevinovi Garnettovi, Timovi Duncanovi a Chrisovi Boshovi. Podcast je plný zaujímavých postrehov a kariérnych okamihov troch legendárnych hráčov!

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.