6. (Last) Dance s Josefem Trojanem.
01:03:47
Podcast: Druhá Lajna

6. (Last) Dance s Josefem Trojanem.

29.04.2021

Každý měsíc vyjde díl, kde se mluví upřímně, teda minimálně snažit se o to budeme. Věci, které mnoho z nás slyšet potřebuje, ale mluví se o nich občas těžko. A co teprve 1 on 1. Teorie krásná, praxe těžší. To známe všichni, ale jde to, věřte nám, jde to. A tak v prvním díle díky Josefu Trojanovi, který sice neviděl Space Jam, no nevadí, ale je skvělým a primárně dobrým člověkem. Pohodlně se usaďte a sledujte s námi PROSTOR PRO LIDI.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.