-09- Čo si myslíme o novom trénerovi New Orleans Pelicans a Indiany Pacers? A kto je aktuálne najlepší “small forward” v lige?
40:01
Podcast: Druhá Lajna

-09- Čo si myslíme o novom trénerovi New Orleans Pelicans a Indiany Pacers? A kto je aktuálne najlepší “small forward” v lige?

27.10.2020

Rozobrali sme plusy a mínusy nového trénera v “Big Easy” a takisto sme zhodnotili nového asistenta v Brooklyne. Zisťovali sme, že kto skončí za Leonardom v našom top 10 “small forward” zozname.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.