x15 Playoff 2009, najčudnejšia séria za posledné roky a vzostup Orlanda Magic
37:00
Podcast: Druhá Lajna

x15 Playoff 2009, najčudnejšia séria za posledné roky a vzostup Orlanda Magic

19.06.2021

V dnešnej časti Dosty a Maťo debatovali o finále playoff z roku 2009 a najzaujímavejším sériám tohto ročníku. V časti sa dozviete či bola séria medzi Miami a Atlantou najčudnejšia séria za posledné roky, prečo sa vo finále objavilo Orlando a Lakers a ako vnímanie organizáciu Orlanda Magic za posledných 10 rokov.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.