-05- Dopodrobna sme rozobrali koniec tretieho kola a možnosti, ktoré môžu nastať vo Finále? Bude podľa nás šampión zo západného
33:20
Podcast: Druhá Lajna

-05- Dopodrobna sme rozobrali koniec tretieho kola a možnosti, ktoré môžu nastať vo Finále? Bude podľa nás šampión zo západného

29.09.2020

Zhodnotili sme finále konferencií a možnú budúcnosť v "Mile-High City" či v Bostone. Takisto sme rozobrali finálovú sériu tohtoročnej NBA, a to súboj medzi “Heat” a “Lakers". Zhodli sme sa na tom, kto bude šampiónom tento rok.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.