x7 V ktorom z tímov bol LaMarcus Aldridge hviezda?
33:01
Podcast: Druhá Lajna

x7 V ktorom z tímov bol LaMarcus Aldridge hviezda?

24.04.2021

V dnešnom dieli Kiko a Dosty rozobrali kariéru už bývalej hviezdy Portlandu Trail Blazers LaMarcusa Aldridgea, ktorý prednedávnom predčasne ukončil kariéru, kvôli zdravotným problémom. V podcaste sa chalani venovali kariére LaMarcusa v Portlande jeho postupnému prechodu do San Antonia a krátkemu pôsobeniu v Brooklyne.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.